عطر و ادکلن جیانفرانکو فره (GIANFRANCO FERRE PERFUME)

عطر و ادکلن جیانفرانکو فره (GIANFRANCO FERRE PERFUME)
GIANFRANCO FERREدر سال 1944 در میلان ایتالیا متولد شد. وی در سال 1969 در رشته معماری از موسسه پلی تکنیک میلان فارغ التحصیل و سپس مشغول طراحی و تولید پوشاک در عرصه مد و فشن شد و ...

عطر و ادکلن جیانفرانکو فره (GIANFRANCO FERRE PERFUME) 

 

GIANFRANCO FERREدر سال 1944 در میلان ایتالیا متولد شد. وی در سال 1969 در رشته معماری از موسسه پلی تکنیک میلان فارغ التحصیل  و سپس مشغول طراحی و تولید پوشاک در عرصه مد و فشن شد. 

FERREدر سال 1973 برای تحقیقات و تکمیل مطالعات خود به هند رفت و تجربه جدید و کاربردی را کسب نمود و پس از بازگشت در سال 1977 مشغول طراحی و ساخت جواهرآلات برای اشخاص نامداری چون Walter Albini و Christiane Bailly شد.

وی در سال 1978 موفق به تاسیس کمپانی GIANFRANCO FERREگشت و اولین محصول خود را که پوشاک زنانه و لوازم جانبی بود تولید و در سال 1982 خط تولید پوشاک مردانه را راه اندازی نمود، تا اینکه در سال 1984 با تولید اولین عطر به نام GIANFRANCO FERREزنانه و چند سال بعد با تولید نسخه مردانه اش قدم به دنیای عطر و ادکلن نهاد. 

FERREهمچنین در سالهای 1989 تا 1996 بعنوان مدیر طراحی کمپانی CHRISTIAN DIOR بود. برند فره محصولات دیگری شامل: جواهرآلات، ساعت، عینک، کیف و کفش و ... تولید می کند.

 

برای مشاهده عطر و ادکلن های برند   جیانفرانکو فره (GIANFRANCO FERRE PERFUME) به لینک زیر بروید :

 

عطر و ادکلن جیانفرانکو فره (GIANFRANCO FERRE PERFUME) 

 

منبع : عطر و ادکلن سفیر

..
ارسال نظر